КЗ "Ягідненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний заклад"

Історія школи

Нове приміщення Ягідненської школи було збудоване в 1964 році неподалік від старої школи яка згоріла. Світлі класи, великі вікна, високі стіни, міцна матеріальна база: обладнані кабінети з основних дисциплін, кваліфіковані вчителі, більшість з яких були місцевими жителями. В 1976 році школа була закрита в звязку з тим, що село Ягідне потрапило до списку неперспективних, але життя в ньому не вмерло. Держава починає допомагати молодим сімям, підтримувати багатодітні, і в Ягідне знов повертається життя: залишається молодь, народжуються діти. Через три роки школу знову відкрили, але цього часу вистачило для знищення майже всієї матеріальної бази школи. Останні роки ХХ століття. Перебудова економіки села. Розпаювання земель і поділ господарства на 4 частини. В мирні роки зруйновані ферми. Школа поки ще тримається, хоч дітей стало меньше. І знову зявляється надія у 2011 році в селі народилося 6 дітей. Можливо, історія села і школи ще не закінчена, і в 2014 році школа святкуватиме своє 50-річчя, а село в 2022 році - своє сторіччя.